"Mor Rizelimy Anonim Şirketi"

Hakkımızda

Mimaki-JFX-Series-printing

27.07.2018’den bu yana kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini sağlamayı ilkemiz edinerek; baskı, matbaa ve ajans hizmetlerimiz ile işletmelere çözümler sağlıyoruz. Baskı ve matbaa hizmetlerimizi son teknoloji ile donatılmış ekipmanlar ile gerçekleştiriyoruz. Kurumsal kimlik tasarımı, araç ve bina giydirme, billboard tasarımı, katalog, broşür, el ilanı tasarımı baskı ve tasarım alanında verdiğimiz hizmetlerden sadece bazıları.

Mor Basım olarak uzmanlaştığımız bir diğer hizmet alanımız ise promosyon ürünleri. Firmanızın faaliyet gösterdiği sektör ile uyum sağlayan, müşteri kitlenize hitap edecek promosyon ürün fikirleri geliştiriyor ve bunların üretimini sizler için gerçekleştiriyoruz. Promosyon ürün gamımızda kupa, anahtarlık, kalem, çakmak, plaket, sertifika, ödül, personel kıyafeti, usb bellek, bloknot, ajanda gibi çok sayıda ürün çeşidi bulunmaktadır. 

 

Mor Basım olarak dijital reklam faaliyetlerinin de işletmenizi geleceğe taşıyacak bir diğer unsur olduğuna inanıyoruz. Sizleri Google arama motorunda üst sıralara taşımak için Google Adwords reklam stratejileri geliştiriyoruz. Instagram, Facebook, Twitter, LinkedIn gibi sosyal medya hesaplarınızın açılışını yapıyor ve hesaplarınızı sizler için aktif olarak yönetiyoruz. 

Sizler için güçlü yazılımsal altyapıya sahip, kullanımı kolay ve zengin içerikler ile beslenen web siteleri inşa ediyoruz. Web sitenizin tasarımı ve içeriklerle zenginleştirilmesi için alanında uzman ekibimiz özveri ile çalışmalarını gerçekleştiriyorlar.